Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

KUP WIĘCEJ PŁAĆ MNIEJ

PROGI RABATOWE

ZAKUPY POWYŻEJ 1000 PLN -3%,

OD 2000 PLN DO 2999 PLN- 5%,

OD 3000 PLN DO 4999 - 8%,

POWYŻEJ 5000 PLN -10%

Kategorie

Sposoby dostaw

Produkty zakupione w naszym sklepie dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLSDostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Zamawiane produkty w zależności od gabarytów pakowane są w opakowania zapewniające bezpieczny transport (koperty bąbelkowe dla małych elementów lub w przypadku większych gabarytowo w karton zafoliowany oraz oklejony taśmą zabezpieczającą)

Cennik przesyłki kurierskiej

1. Paczka do 30 kg. przy przedpłacie na konto  - 12 PLN.brutto  , 

2. Paczka do 30 kg pobraniowa (płatność u kuriera ) - 15 PLN brutto, 

3. Paczka ponad 30 kilo uzależniona od wagi ustalana indywidualnie

Czas dostawy

Orientacyjny czas realizacji zamówienia (dostawa do klienta) uzależniony jest od dostępności towaru w naszym magazynie i wynosi:

Dostępne od ręki
Produkt znajduje się w naszym magazynie. Dostawa do Państwa nastąpi w ciągu 1-2 dni roboczych.

W przypadku wyboru formy płatności „przelew tradycyjny” termin dostawy liczony jest od daty zaksięgowania przelewu.

Zastrzegamy, iż podane terminy mają charakter orientacyjny i nie są bezwzględnie wiążące dla Sprzedawcy. Maksymalny termin realizacji zamówienia nie może przekroczyć 30 dni od dnia zawarcia umowy.

Wysyłki realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Kurier nie dostarcza paczek w weekendy i święta. 
Wszyscy nasi klienci za pomocą wiadomości mailowych otrzymują numery listów przewozowych umożliwiające śledzenie paczki. Klient na bieżąco informowany jest także o statusie zamówienia. 

Odbiór osobisty

Realizowany jest w punkcie odbioru od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00 oraz w soboty w godz. 9.00 - 13.00 . Każdy klient otrzymuje wiadomość e-mail o możliwości odbioru towaru. Orientacyjny czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze.

W punkcie odbioru można płacić gotówka lub kartą płatniczą.  W przypadku, gdy wybranym sposobem płatności jest przelew elektroniczny, odbiór towaru możliwy jest dopiero po zaksięgowaniu właściwej kwoty na rachunku bankowym sklepu.

Maksymalny termin realizacji zamówienia nie może przekroczyć 30 dni od dnia zawarcia umowy.

Adres punktu odbioru: Akros Tomasz Sadowski ul.Handlowa 15, 05-120 Legionowo, tel. 22 766-34-11, e-mail: [email protected]

Witryna stworzona na platformie